Vennligst vent...
Produktet ble lagt i handlekurven. Se handlekurven her
Tom handlekurv

BROADCOM BCM Transceiver SFP+10GE SR 300m 850nm

Forsiden Kommunikasjon Nettverkstilbehør BROADCOM BCM Transceiver SFP+10GE SR 300m 850nm
No image

BROADCOM BCM Transceiver SFP+10GE SR 300m 850nm

Varenr.:
AFBR-710SMZ
295,-
368,75 inkl. mva
På lager 10+